Projektowanie opakowań

Zajmujemy się produkcją wykrojników, a takie nie powstaną bez odpowiedniego projetu. Nasz dział projektoway dba o odpowiednio zaprojektowane opakowania, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Profesjonalne doradztwo

Modele próbne dla opakowań z tektury falistej, litej

Wykrojniki wykonane w technologii laserowej

Wykrojniki płaskie na automaty sztancujące (BOBST), maszyny rolowe, tygle

Sekcje czyszczące

Serwis

Projektowanie opakowań – Poznań nie jest jedynym miastem, które może nam zaufać.

Marbar jest firmą, która zajmuje się produkcją wykrojników do kartonów – te jednak nie mogą powstać bez odpowiedniego projektu, który za każdym razem chcemy wykonywać sami. Projektowanie opakowań to nasza pasja, ponieważ dzięki temu odpowiadamy za sukces w sprzedaży produktów naszych Klientów. Prawdę mówiąc każdy produkt, do którego zaprojektujemy opakowanie jest niemałym sukcesem, ponieważ za każdym razem staramy się zaprojektować coś nowego i niespotykanego nigdy wcześniej. Nasze realizacje dla najbardziej rozpoznawalnych marek to potwierdzają – z pewnością nie znajdą Państwo tam nic, co nie rzucałoby się w oczy – nasze wykrojniki do produkcji opakowań są po prostu najlepsze.

Jesteśmy firmą, która znajduje się w bliskiej odległości od Poznania – nie zamykamy się jednak tylko i wyłącznie na wielkopolski rynek, ponieważ możemy zaproponować klientom z całej Polski projektowanie opakowań. Warszawa jest jednym z takich miast – w niej znajduje się bardzo dużo firm, które obsługujemy pod kątem projektowania kartonów i wykonywania wykrojników – z tego powodu możemy pochwalić się, że opakowania projektowane przez nas docierają do klientów w niemal całej Polsce.

Marbar:

Lato doświadczenia

Kilometrów noża

Projektowanie opakowań kartonowych - co jest najważniejsze?

Projektowanie opakowań kartonowych jest często twardym orzechem do zgryzienia – podczas ich tworzenia należy zwrócić uwagę na wiele czynników, które wpłyną na sprzedaż. Możemy pochwalić się tym, że w branży działamy już od wielu lat, dlatego nasza firma ma w tym duże doświadczenie. Projektując opakowania nie skupiamy się tylko i wyłącznie na kształcie opakowania, jednak ważny jest dla nas przede wszystkim efekt, czyli jak największe zadowolenie klienta docelowego. Najważniejszymi rzeczami, na jakich trzeba się skupić są:

  • Niepowtarzalny kształt – ważne jest, aby produkt na półce sklepowej rzucał się w oczy potencjalnemu klientowi. Jak to osiągnąć? To proste, wystarczy aby był on zapakowany w ładne pudełko, które swoim kształtem będzie zwracało uwagę. Ta taktyka jest stosowana przez bardzo dużą ilość marek z całego świata – w końcu “kupujemy oczami”.
  • Zgodność z identyfikacją wizualną – opakowanie jest bardzo ważną częścią identyfikacji wizualnej. Z tego powodu należy zadbać, aby było ono z nią zgodne – nie tylko poprzez kolory, ale także kształt – jest to bardzo ważne, aby już na samym początku projektu mieć to na uwadze.

Jak widać, czynników na które zwracamy uwagę przy każdym projekcie opakowania jest bardzo dużo – te wymienione powyżej są tylko i wyłącznie najważniejszymi z nich. W współpracy z naszą firmą z pewnością nie muszą Państwo o to dbać – my się tym zajmiemy.

Projektowanie opakowań - Warszawa i inne miasta.

Nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do obsługi klientów z naszej okolicy, ponieważ zależy nam na tym, aby nasze projekty opakowań i wykrojniki dotarły do jak największej ilości klientów. Po prostu wiemy, że jesteśmy w tym najlepsi. Świadczą o tym liczne pozytywne opinie naszych klientów. Każdy z naszych klientów jest zadowolony nie tylko z jakości naszych wykrojników i projektów opakowań, ale także z przebiegu współpracy. Można powiedzieć, że współpraca z nami jest bardzo przyjemna, ponieważ wymiana dokumentów odbywa się głównie za pomocą e-maila. W ten sposób możemy zapewnić nasze projekty firmom z całej Polski – tak właśnie odbywa się w naszej firmie projektowanie opakowań. Poznań, tak jak wspominaliśmy nie jest jedynym miastem, które korzysta z naszych usług, gdyż nasi Klienci są rozsiani po całej Polsce. Jeżeli chcą Państwo dołączyć do tego grona – zapraszamy do kontaktu, z pewnością dojdziemy do porozumienia.

Napisz do nas

Skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zadzwoń do nas

biuro konstrukcyjne

właściciel

Adres zakładu

MARBAR Mariusz Baranowski
Nagradowice 23
63-005 Kleszczewo

Adres firmy

MARBAR Mariusz Baranowski
os.Kościuszkowców 6/25
62-020 Swarzędz
nip: 7771610993
regon: 634369881